| Материал | Естествена кожа |
|---|---|
| Дължина | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Ширина | 3 см |
| Стил | Ежедневен, Официален |
| Цвят | Черно |
| Катарама | Сребро, Черно |
| Размер | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Артикул | K-131 |
Мъжки автоматичен колан – Тино
€ 26.79 / 52.40 лв.
Стилен мъжки колан, изработен от 100% естествена split кожа, с автоматична закопчалка без дупки – за гладко, точно и удобно регулиране. Ширината от 3 см го прави подходящ както за официално облекло, така и за ежедневен стил. Перфектен подарък или допълнение към вашия гардероб.
Поръчай и вземи на:
03 април - 04 април
3 посетителя разглеждат продукта в момента.
Допълнителна информация
































Reviews
There are no reviews yet.