| Материал | Естествена кожа |
|---|---|
| Дължина | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Стил | Ежедневен, Официален |
| Цвят | Черно |
| Катарама | Черно |
| Размер | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Артикул | K-111 |
Серджо – кожен автоматичeн колан
€ 26.79 / 52.40 лв.
Открий класиката в модерен стил с мъжкия кожен колан Sergio. Изработен от 100% естествена кожа, с ширина 3.5 см, той съчетава здравина и луксозна визия. Удобната автоматична тока без дупки позволява прецизно регулиране според талията ти – без усилие, без инструменти. Коланът е лесен за скъсяване и предлага отлично прилягане за всяка фигура.
Поръчай и вземи на:
03 април - 04 април
3 посетителя разглеждат продукта в момента.
Допълнителна информация





























Reviews
There are no reviews yet.