| Материал | Естествена кожа |
|---|---|
| Дължина | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Стил | Ежедневен, Официален |
| Цвят | Синьо |
| Катарама | Синьо |
| Размер | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Артикул | K-118 |
Royal Blue – Мъжки автоматичен кожен колан с ефектна тока
€ 26.79 / 52.40 лв.
Придай на визията си доза изтънченост с този стилен мъжки колан в цвят „петролено синьо“. Токата е с елегантен декоративен дизайн, който подчертава индивидуалността. Подходящ както за ежедневен, така и за по-официален тоалет.
Поръчай и вземи на:
03 април - 04 април
2 посетителя разглеждат продукта в момента.
Допълнителна информация




























Reviews
There are no reviews yet.