| Материал | Естествена кожа |
|---|---|
| Дължина | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Стил | Ежедневен, Официален |
| Цвят | Черно |
| Катарама | Черно |
| Размер | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Артикул | K-122 |
Франческо – Мъжки колан с автоматична катарама
€ 26.79 / 52.40 лв.
Елегантен мъжки колан, изработен от 100% естествена кожа с ширина 3.5 см.
Разполага с автоматична катарама без дупки (тип push-button), която позволява прецизно регулиране според обиколката на талията. Изключително удобен за ежедневно носене и стилни поводи.
Поръчай и вземи на:
03 април - 04 април
2 посетителя разглеждат продукта в момента.
Допълнителна информация





























Reviews
There are no reviews yet.