| Материал | Естествена кожа |
|---|---|
| Дължина | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Стил | Ежедневен, Официален |
| Цвят | Черно |
| Катарама | Черно |
| Размер | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Артикул | K-119 |
Falcon – Мъжки автоматичен кожен колан с ефектна тока
€ 27.81 / 54.39 лв.
Този стилен мъжки колан комбинира елегантност и практичност в едно. Изработен от висококачествена цепена телешка кожа, моделът разполага с автоматична закопчалка с push-бутон, която не изисква дупки – за прецизно и лесно регулиране спрямо талията. Изчистеният дизайн на токата придава модерен и минималистичен вид, подходящ за всеки повод.
Поръчай и вземи на:
03 април - 04 април
1 посетителя разглеждат продукта в момента.
Допълнителна информация





























Reviews
There are no reviews yet.