| Материал | Естествена кожа |
|---|---|
| Дължина | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Стил | Ежедневен, Официален |
| Цвят | Бежов |
| Катарама | Бежаво |
| Размер | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Артикул | K-124 |
Джакомо – Мъжки автоматичен колан
€ 26.79 / 52.40 лв.
Изискан мъжки колан в бежов цвят, изработен от 100% естествена цепена кожа. Съвременна автоматична катарама без отвори – за максимален комфорт и перфектно прилягане. Лесно се регулира и скъсява според желаната дължина. Идеален избор както за елегантна, така и за ежедневна визия през пролетно-летния сезон.
Поръчай и вземи на:
03 април - 04 април
3 посетителя разглеждат продукта в момента.
Допълнителна информация





























Reviews
There are no reviews yet.