| Материал | Естествена кожа |
|---|---|
| Дължина | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Ширина | 3.8 см |
| Стил | Ежедневен, Официален |
| Цвят | Черно |
| Катарама | Сребро |
| Размер | 115 см, 120 см, 125 см, 130 см |
| Артикул | K-129 |
Мъжки колан – Класико
€ 27.71 / 54.20 лв.
Класически, издръжлив и елегантен – мъжкият колан е изработен от висококачествена цепена телешка кожа, подходяща за ежедневието или по-официални поводи. Предлага се с метална катарама в сребрист цвят и различни дължини за перфектно прилягане.
Поръчай и вземи на:
03 април - 04 април
2 посетителя разглеждат продукта в момента.
Допълнителна информация































Reviews
There are no reviews yet.